Reference

S Radkou spolupracuji půl roku především prostřednictvím osobního koučinku. Po skončení rodičovské dovolené a přeladění do práce jsem "bojovala" s časem. Cítila jsem, že nic není dokonalé – málo se starám o děti, partnera, nemám dostatek času na přátele, koníčky a domácnost. Zkrátka jsem měla pocit, že dělám od všeho trochu a nic není dokonalé. Díky dobrým otázkám a různým technikám jsem se mohla podívat na svůj život z jiného úhlu, uklidnit se a najít řešení, jak to zvládnout bez stresu a s humorem. Díky Radce jsem si mohla odpovědět na spoustu vlastních otázek. Nyní mohu říci, že jsem vnitřně vyrovnaná, spokojená, schopná rozlišit podstatné od nepodstatného. Prostě mám svůj život pod kontrolou :-)

Alena Magdová 

rodičovská dovolená - účetní

Radku jsem potkala díky mentoring programu FP a díky její profesionalitě, otevřenosti a zkušenostem, které dokáže perfektně předávat, jsem pochopila, že není třeba se bát výzev a změn. Je pro mě neskutečnou inspirací a motivací, i proto, jakým způsobem se neustále vzdělává a pomáhá ostatním v jejich rozvoji a osvětě. Spolupráci s Radkou doporučuji. 

Šárka Thambi

 rodičovská dovolená - HR

Milá Radko. Ráda bych ti poděkovala. Měla jsem dotaz na migrény a silnou menstruaci. Dostalo se mi skvělých rad. Kombinace doplňků stravy a vynechání cukru bylo pro mou dceru nejlepší řešení.

Ještě jednou díky 🍀.

Jana B.

Podnikatelka a maminka

S Radkou jsem se seznámila díky svému působení v Najdi kouče. Radka je jednou ze zakladatelek a v rámci podpory mi velmi pomohla s mou prezentací na sociálních sítích. Radka se mnou probrala i mou komunikační strategii, vizi, mé zkušenosti a jak vše zužitkovat v prezentaci ke klientům. Její přístup je velmi vstřícný, lidský, koučovací a pokud mentoruje a radí, pak velmi citlivě s napojením na Vás. 

Radku mohu doporučit z několika důvodů. Je lidská, empatická, vnímavá a respektující. Má fantazii a kreativitu a všechny tyto dary a dovednosti uplatňuje při práci se svými klienty – já to tak cítila a bylo mi v tom velmi dobře. Výsledek předčil mé očekávání.

Raduš díky moc.

Kamila Pavlosková

koučka