O mně

Mám přezdívku Sparkle✨, ta, co perlí a sype nápady.
Mám přezdívku Sparkle✨, ta, co perlí a sype nápady.


"Každý den je novou výzvou, den plný příležitostí, jen si ji chytit..."

V oblasti lidských zdrojů působím od roku 2008. Působila jsem na pozicích HR Manažera převážně v technických společnostech, jsem spoluzakladatelka Najdi kouče, lektor, certifikovaný kouč, výživový kouč a máma 3 prcků.

Jsem srdcařka, která ráda posouvá ostatní i sama sebe dál, mám ráda život a jeho každodenní výzvy. Práci s lidmi miluji a neumím si představit pracovat jinde, je to nádherný pocit, když přímo na lidech a dětech vidíte jejich pokroky. Je to totiž ta nejlepší zpětná vazba, kterou můžete dostat.

Jsem dotahovač, propojovatel
a takový "social butterfly"🦋
.

Mám přezdívku Sparkle, ta, co perlí a sype nápady a také je dotáhne ke zdárnému konci.  V  práci mám ráda kreativitu a když vidím, že to co dělám má smysl. Pracuji s lidmi, kteří jsou áčkovými hráči a učím se od těch nejlepších

V osobním i profesním životě hodně pracuji se svou intuicí, která mi vždy dobře poradí.  Velkou část svého volného času věnuji rodině, manželovi dvěma dcerkám a synovi.

Ze své zkušenosti vím, že se můžeme stát kýmkoliv, mít nebo udělat cokoliv co chceme, jakmile skutečně ovládneme naší mysl, jsme otevřeni, ochotni a připraveni 🙂.

Vaše Sparkle ✨- Radka Minaříková