Hučení v uších a podpora při učení

15.04.2024

Ginko biloba (GB) je starobylá rostlina, která je oblíbená díky svým léčebným vlastnostem. Semena a listy ginkgo biloba se tradičně používají v tradiční čínské medicíně po tisíce let.

Doplněk, se kterým mám skvělé výsledky u svých klientů, obsahuje kombinaci rostlinných výtažků a koncentrátů GB doplněnou o DHA (kyselina dokosahexaenová). Jedná se o esenciální mastnou kyselinu, která přispívá k podpoře periferní cirkulace. Periferní cirkulace se týká krevního oběhu v cévách mimo srdce a plíce, tedy v cévách v tělech končetin, trupu a hlavy.

Ginko biloba je často zkoumána v kontextu léčby různých zdravotních stavů, včetně tinnitusu, což je lékařský termín pro vnímání zvuků v uších, aniž by zdroj těchto zvuků byl vnější.

Studie ukazují, že pomáhá zlepšit cirkulaci krve v uších a mozku. Tzn., že zlepšená cirkulace může pomoci snížit intenzitu nebo frekvenci tinnitusu (hučení v uších) tím, že zlepší kyslíkové a živinové zásobení buněk v uchu.

Dále GB je často používána pro zlepšení krevního oběhu, což může pomoci s různými problémy, jako jsou chladné ruce a nohy, problémy s pamětí způsobené nedostatečným krevním oběhem, nebo bolesti nohou způsobené nedostatečným krevním zásobením.

Pomáhá také zlepšit mozkovou funkci a kognitivní schopnosti, zejména u starších osob a podporuje také učení u studentů.

Ráda Vám tento produkt objednám a také doporučím dávkování, stačí poslat dotaz zde.